Textovi & Poruke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je jedini forum na kome ce te naci najzanimljivije poruke i prevode i textove pesama!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TuZnI StIhOvI i PoRuKe

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
♥AnA-AnY♥
Admin
♥AnA-AnY♥


Broj poruka : 66
Datum upisa : 15.06.2009
Godina : 28
Lokacija : ♥Ni nA NeBu nI Na ZeMLji♥

TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitimePon Jun 15, 2009 4:37 pm

Postavljajte tuzne stihove i poruke!
Nazad na vrh Ići dole
https://stihovi-poruke.forumsr.net
B.U.M.S.
Admin
B.U.M.S.


Broj poruka : 59
Datum upisa : 16.06.2009

TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: Re: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 5:12 am

Tesko je mrzeti nekog kome si srce dao
Tesko je krenuti kad si jednom stao
Tesko je proci kraj nekog ko ti je bio sve
Tesko je voleti a reci NE!

Ti si istina koju u srcu nosim...
Ti si bice koje ludo volim...
Ti si laz koja me boli...
Znam da je uzalud,al ipak te volim...

Nikad,bas nikad shvatiti necu
zasto sam u tebi trazila srecu
i zasto sam od vih budala izabrala
NAJVECU!

Voljela sam jednog momka vise od svega
dok ga nisam vidjela s njom
Patila sam ni sad mi nije jasno zbog koga i cega kad je bio sa mojom najboljom drugaricom
Sad se kajem sto sam im vjerovala slijepo a njima je iza ledja mojih bilo njezno i lijepo
To je bila ljubav lazna
ali i njih ceka kazna.
Nazad na vrh Ići dole
B.U.M.S.
Admin
B.U.M.S.


Broj poruka : 59
Datum upisa : 16.06.2009

TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: Re: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 5:18 am

mozda nisam kap, ali tiho padam. mozda nema nade, ali se tebi nadam. mozda nemam srece jer si meni sve, mozda te ja volim, a ti mene ne!

Sanjaj nocas ako sklopis oci,moje su budne i ove noci.Moja noc je bez tebe cudna,uvek tuzna i do zore budna.Ove ti reci srcem pisem,za tebe,sreco,nocas disem!

Nije tacno da je vreme prekrilo tragove tvoje,nije tacno da smo proslost postali nas dvoje,nije ljubav rec sto se lako brise,nije tacno da te ne volim,jer volim te jos vise

. Kome sad usne ljubis do zore, mozda to nebo zna, hladna noc je dok misli mi gore, dal te volim ili mrzim ja!

Ne znam kako da pobegnem od sna, i ne znam dal te iko voli kao ja, al ne bi ova noc, tako bolela...da te nisam volela!!!


Najlepsi je pozdrav kad se usne spoje, ali za taj pozdrav potrebne su mi usne tvoje
Nazad na vrh Ići dole
B.U.M.S.
Admin
B.U.M.S.


Broj poruka : 59
Datum upisa : 16.06.2009

TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: Re: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 5:22 am

Ti koji imas najljepse oci.Nek vjetar ti nosi sve moje rijeci.Nek mjesec te ljubi umjesto mene.Ti sanjaj o toploj zvjezdanoj noci,a ja cu sanjati tvoje oci.

Zbog tebe mirišu ruže, zbog tebe pjevaju ptice, zbog tebe mi suze klize niz lice...Sada znam što je ljubav,zašto srce boli...BOLI JER TEBE BESKRAJNO VOLI!!!!!!!

doći ću ti noćas u san,na obraz ću ti staviti dlan,nježno ću te milovat po licu,neću pustit suzu izdajicu,poljubit ću te u snene oči i tiho nestati u noći


Samo zaborav čini kraj, nikada vreme ni kilometri , jer pokušati nekoga na silu zaboraviti znači još više ga voleti...

Vazno je da negde postojis, ne moras da me volis, ni sa mnom da budes... vazno je da smo tu ispod istog neba, i da mi se javis ako ti nesto treba...
Nazad na vrh Ići dole
♥AnA-AnY♥
Admin
♥AnA-AnY♥


Broj poruka : 66
Datum upisa : 15.06.2009
Godina : 28
Lokacija : ♥Ni nA NeBu nI Na ZeMLji♥

TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: Re: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 11:39 am

Mi nismo imali srece da nam se sudbine vezu....Posle svega ostalo je kajanje, okovi nas stezu...Sad nase dve samoce jedna,drugu vezu..Odrekla sam se zadnje sanse ,ali tuga se nas ne odrice...Mozda smo i mi mogli kao svi biti sasvim prosecan - jos jedan par....Mozda smo i mi mogli kao svi ukrasti od srece jednu mrvu bar....Nekadasnja buducnost za nas ZAUVEK je zaboravljena!!!

Nisam videla da gubim te polako i da je KRAJ -da nam vise ne ide....Dala sam ti sve i volela te jako, al nisam mogla ni da se nasmejem. Moje snove si pretvarao u javu, mogla sam da naslikam celi svet. Ali ti sada odlazis ZAUVEK i nema vise vremena , jer ona je tu - i daje SVE sto NISAM ja,kod oprostis....Seti me se ponekad...Vise ti nista ne trazim, ali samo jedno reci mi.... Reci mi dal' bi opet bio MOJ SLATKI NASMEJAI. Da te vreme vrati , i da te opet pogledam onako kako znam dal' bi pozeleo isto sto i nekada....Isto sto i ja sada...KaD TE VISE NEMAM....Sad

Koliko dugo cu jos da patim, ima li granice koja moze da deli tugu od onoga sto nas veseli? Koliko cu jos da sanjam , neke daljine , prostranstva nova?Ima li granice koja moze da deli obicnu stvarnost od sveta snova? Koliko cu dugo jos da trazim po ovoj umornoj ljudskoj cesti? Postoji li nesto, postoji li vreme? Da li cu te ikad ponovo sresti?

Ako se ikad budemo rastali . molim te, neka to ne bude u prolece jer tesko je gledati kako se druge ljubavi radjaju dok nasa umire... Mada nista ne moze vratiti cas onolike srece, mi necemo tugovati, nego naci svoje snove u onome sto ostaje.....

Sjeti se stihova,
sto sam ti ih pisala.
Sjeti se suza,
sto sam ti ih brisala.
Sjeti se ljubavi,
koja ne prolazi,
sjeti se tuge
koja ne odlazi...
Sjeti se srca,
koje te Voli.
Sjeti se Rane,
koja me boli!
Sjeti se ove pjesme
kao uspomene,
sjeti se jednom
nakon svega Mene...
Ako nasi pogledi se spoje,
kada dragi prodjes pored mene,
ja te molim sakrij suze,
ako ti se vrate uspomene...
Sakrij, sakrij suze
mozda ce tad lakse biti,
sakrij mili suze
jer ja svoje necu, moci skriti...
Ono sto je bilo medju nama,
za sjecanje ostat ce samo,
ja te molim prodji pored mene
kao da se vise i ne poznajemo...
Nazad na vrh Ići dole
https://stihovi-poruke.forumsr.net
♥AnA-AnY♥
Admin
♥AnA-AnY♥


Broj poruka : 66
Datum upisa : 15.06.2009
Godina : 28
Lokacija : ♥Ni nA NeBu nI Na ZeMLji♥

TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: Re: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 11:43 am

NECHU DA PLACEM
KAD ODESH DRUGOJ
NECHU DA MOLIM
DA MI SE VRATISH…
BICHU DALEKO KAD
BUDESH SRETAN
A JOSH DALJE
KAD POCNESH
DA PATISH!!!!!!!

Oprosti, kriva sam što sam samo tebe volela,
što me svaka kap samoće bolela,
što sam jutra budnih očiju čekala,
što sam tvoje ime svake noći dozivala.
Oprosti, kriva sam što druge nisam htela,
znam da tebe voleti nisam smela,
oprosti što oblacima ime po nebu ti pišem,
oprosti mi što još uvek samo za tebe dišem.
Oprosti što osmeh više nemam lažni,
što su mi zbog tebe obrazi vlažni,
oprosti što dane sve u crno bojim,
oprosti što bez tebe ni ja ne postojim....

U klupi sjedim tužnoga lika
misli mi nekud daleko plove
najednom moje srce zakuca
kad čujem profesor me proziva.
Misli mi teku u daljine i predamnom
je crni mrak, dok profesor čeka
odgovor koji je bio lak.
Odgovor ne mogu dati
crne me misli muče
a tek sutra ću plakati
za ovo juče.
Jedinica zbog tebe
danas je pala
nemam ti na njoj ništa reči
nego……”hvala”…..

Idi, nek te sreca prati
ali jedno moras znati;
Svako svoje grjeske plati,
u zivotu sve se vrati!
Nista na svetu vise ne boli
od srca koje uzalud voli!

Doći ćeš ali kasno i reći “sada sam tu” ljubit ćeš me toplo i meko ka što si ljubio nju. Mislio si kad se vratiš da cu te voljeti kao prije i sretna rasiriti ruke i reci “volim te” ali ja stojim i sutim dok oko mene sijas kao cvijet iznenaden sto ti kazem “mrzim te i cio svijet” i dok odlazis tiho i sa velikim bolom ja cu gledati za tobom i plakti glasno i vjetar ce nositi moje rijeci “kasno je dragi kasno

VECERAS CU UBITI OSTATKE SVOJE LJUBAVI UTOPIT CU JIH U MORU KRVNIH SUZA IZ MOGA RANJENOG SRCA UGUSIT CU JIH SVOJIM SNOVIMA KOJE NIKAD NECU DOSANJATI ZAPALIT CU JIH VATROM VLASTITOG LUDILA RAZBIT CU JIH TVOJIM KAMENIM SRCEM
Nazad na vrh Ići dole
https://stihovi-poruke.forumsr.net
♥AnA-AnY♥
Admin
♥AnA-AnY♥


Broj poruka : 66
Datum upisa : 15.06.2009
Godina : 28
Lokacija : ♥Ni nA NeBu nI Na ZeMLji♥

TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: Re: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 11:51 am

Necu plakati vise iako te srce zeliRastali smo se jer su to drugi hteli.Slusala sam prazne price i sad te druga voli,
Mnogo me srce to boli al ja te i dalje volim.
Ne mogu oprostiti to neverstvo tvoje,
iako pati srce moje.
Volim i volecu te dugo iako ti vise nisi moj,
i uvek ce mi biti najlepsi osmeh tvoj.
Ja cu plakati i patiti dugo zbog samo jedne gluposti tvoje,
iako te volim ne mogu oprostiti neverstvo tvoje.
i onda kada me ne budes voleo vise,
nemoj mi to reci…
budi vazan kao prvo vece iako me ne volis vise.
Dok budemo setali kroz tamne i slusali muziku,
ne govori o onome sta ce doci.
Ako ti moje usne budu gorke,
i ruke sto te grle budu cudne,
ne reci nikad da je zadnje vece…
da me zadnji put tvoje usne ljube.
Pusti da budem kao sto sam nekad bila,
zagrli me kao prvo vece
a uz poljubac reci sto tise:
ZNAS MALA NE VOLIM TE VISE!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://stihovi-poruke.forumsr.net
Nela

Nela


Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.03.2013

TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: Re: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitimeSub Mar 02, 2013 3:54 am

Vreme je da odem. Vreme je da ti nastaviš.
Putevi nam se mimoilaze, slomljene ulice ne možeš da sastaviš.
Idi i ti, shvati da ovako bolje je.
I ne, nisam spremna da se borim za oboje.
Nazad na vrh Ići dole
Nela

Nela


Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.03.2013

TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: Re: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitimeSub Mar 02, 2013 4:08 am

I za 10 godina ćemo se slučajno sresti, stidno ćemo se nasmešiti jedno drugom.
Setit ćemo se gluposti iz našeg detinjstva.
Reći ćeš mi da si oženjen, da radiš puno, i da si sretan. Ja ću ti reći da sam udata, da imam dvoje dece, da sam sretna i da je sve onako kako sam zamislila.
Tek kad krenem, samo ću ti šapnuti na uho, da sam sinu dala ime po tebi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TuZnI StIhOvI i PoRuKe Empty
PočaljiNaslov: Re: TuZnI StIhOvI i PoRuKe   TuZnI StIhOvI i PoRuKe Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TuZnI StIhOvI i PoRuKe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Textovi & Poruke :: TeXtOvI i PoRuKe :: PoruKe i StIhOvI-
Skoči na: